Znajdujesz się na archiwalnej wersji strony, nowa wersja znajduje się pod adresem http://www.coach-country.pl

    Zespół 
COACH  powstał w roku 1985 w Krakowie. Debiutował w słynnej "Piwnicy pod Baranami".
Repertuar grupy to standardy i utwory z gatunku muzyki country oraz własne wokalno-instrumentalne kompozycje w stylu country-pop, rockabilly, honky-tonk, blues, truck-songs i western-swing,  z polskimi tekstami managera zespołu Krisa Cedro. 
W sumie około 
80 utworów, czyli ponad 6 godzin gry non-stop.

    COACH cechuje duży profesjonalizm twórczy i wykonawczy, co stawia grupę w ścisłej czołówce polskich zespołów country. 
Dwukrotnie, w 1998 i 1999 roku, zespół uznany został, w  rankingach ogólnopolskich Grupą Roku, w  2001 roku, podczas Polskiej Gali Country w Dąbrowie Górniczej, nagrodzony w kategorii za najlepsze  wykonanie standardu.("Tennessee Waltz"). 
    Jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień (Osiek' 98, Wisła' 99). Między innymi też  za spektakularne widowisko taneczno-muzyczne, wraz z formacją taneczną STREFA COUNTRY - p.t. "Gorączka sobotniej nocy, czyli Płonąca Granica", podczas XVIII międzynarodowego Pikniku Country w Mrągowie, uznane za Wydarzenie Roku 1999.  

    Kris Cedro, w internetowym plebiscycie "Giganci Country' 98, zdobył  tytuł "Tekściarza Roku" i "Gwiazdę Naczelnika" Country Cousins, za zasługi dla rozwoju muzyki country w Rzeczypospolitej.
    COACH bywa uczestnikiem wszystkich ważniejszych imprez country w kraju - dorocznych festiwali i pikników  w Mrągowie, Lesku, Krakowie, Bydgoszczy, Zwierzyńcu, Brzesku, Iwoniczu Zdroju itd. Także ogólnopolskich zawodów konnych w stylu western-rodeo organizowanych w szkołach jeżdzieckich i ranczach - "Pa-ta-taj" w Kaniach Helenowskich, Ranczo"Pasja" w Brzesku, Ranczo "Karina" pod Lesznem, "Buffalo Ranch", w Dąbrówce koło Opola, Zakładzie Koni Treningowych w Zbrosławicach, w Krakowskim Klubie Jazdy Konnej "Stare Konie" etc.
        Występuje również, z powodzeniem,  za granicą w:

Austrii (Wiedeń), Czechach (Ostrava, Karvina), Niemczech (Drezno), Szwecji (Kalmar), na Litwie (Wilno, Visagino, Siauliai), Łotwie (Bauska), Słowacji (St. Lubovna, Piestany) i w Szwajcarii, gdzie reprezentował Polskę  na międzynarodowej imprezie Euro Country Music Masters, w Kreuzlingen.

    Często prezentowany jest w programach radiowych i telewizyjnych w kraju i za granicą - w  radiach Łotwy, Litwy, Finlandii, 
Italii, Holandii
BRTO, a także w Stanach Zjednoczonych (rozgłośnie radiowe w Chicago i Madisonville w stanie Kentucky).
    Wielokrotnie występował razem z grupą amerykańskiego piosenkarza country WILLY BELLA.

    COACH znakomicie sprawdza się zarówno na wielkich, masowych koncertach, jak i na kameralnych recitalach oraz imprezach typu garden party. Może występować sam lub z towarzyszeniem grupy tanecznej. A każdy jego żywiołowy występ
jest zawsze okazją do świetnej, spontanicznej zabawy.
       
    
                         
                           
Zaglądajcie do nas często, czekamy na Wasze opinie !!!
 


                                      
kontakt z zespołem:

Kris Cedro
                  31-135 Kraków
                  ul. Batorego 5/25

                  tel:  502 861 559
Jerzy Włodarczyk

                          tel: 533 475 947
sklep z suplementami diety Znajdź coaching na Śląsku - w Gliwicach, Katowicach, Tarnowskich Górach. Psychoterapeutka - Katowice i Śląsk.